Tým Čechyňka

MDDr. Eva Otrusinová

Pro paní doktorku není zubní lékařství jen práce, ale také vášeň. Svou kreativitu umí využít k úpravě nových a zářivých úsměvů. Při ošetřování je pro ni přirozená empatie a smysl pro estetiku.

MDDr. Eva Otrusinová

Studovala lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a v roce 2017 promovala v oboru zubní lékařství. Již od studií se účastní řady školení a vzdělávacích kurzů, díky kterým má přehled o nejnovějších trendech a technologiích v oboru. Působila v privátní klinice Smile factory v centru Brna, ale touha po práci s mikroskopem ji přiměla změnit místo. Následující roky se naplno věnovala mikroskopické stomatologii v soukromé klinice Šikl&Caha.

MDDr. Jiří Otrusina

Při ošetřování pacientů klade velký důraz na preciznost ošetření a dbá na zdraví dásní svých pacientů.

MDDr. Jiří Otrusina

Úspěšně ukončil studium lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně v roce 2011. Již během studia se zajímal o práci ve Fakultní nemocnici u sv. Anny, kde po promoci nastoupil na oddělení záchovné stomatologie a parodontologie. Zde se podílel mimo jiné i na vzdělávání studentů. Dynamický rozvoj stomatologie a příchod nových technologií ho přiměly přejít do soukromého sektoru, kde se mohl moderními postupy detailně zabývat. Práce s operačním mikroskopem se tak pro něj stala samozřejmostí. 

MDDr. Adam Vilášek

Doktor Vilášek věří, že mezioborová spolupráce pod jednou střechou je klíčem k minimálně invazivnímu způsobu ošetření a dosažení těch nejlepších výsledků.

MDDr. Adam Vilášek

Studoval v letech 2006 – 2011 na lékařské fakultě univerzity Palackého v Olomouci, kde následně i pokračoval jako externí lékař na protetickém oddělení. Ve stejném roce začal pracovat jako vedoucí lékař ve stomatologickém centru Stomma Břeclav se zaměřením na protetiku a implantologii v rámci interdisciplinární spolupráce s ortodontistou a chirurgem. Řešení složitých případů se stalo jeho oblíbeným zaměřením, kterému se věnuje dodnes. Dále působil na parodontologickém pracovišti doktora Augustína v Brně a jako externí chirurg a implantolog na klinice Dr. Martin v Bratislavě a Eurostom v Brně, kde se snažil o detailnější pochopení problematiky u rozsáhlých a komplexních případů stomatologie.

MDDr. Iveta Vodičková

Při své práci klade důraz především na preciznost ošetření a individuální přístup k dětským i dospělým pacientům.

MDDr. Iveta Vodičková

Studovala na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně v letech 2018 – 2023. Již během studia se účastnila řady vzdělávacích akcí, kurzů a kongresů zaměřených na moderní stomatologické postupy. S dalším vzděláváním pokračuje i nyní. 

MDDr. Petr Zbožek

Pan doktor miluje stomatologii zejména díky pestrosti tohoto povolání a možnosti pomáhat lidem. Zaměřuje se především na vstřícnou komunikaci s pacientem a pečlivost své práce.

MDDr. Petr Zbožek

Dr. Petr Zbožek se toužil stát zubním lékařem již od základní školy. Svůj sen si splnil, když v roce 2023 úspěšně ukončil studium oboru zubního lékařství na Masarykově univerzitě v Brně. Během studia absolvoval velké množství vzdělávacích kurzů a odborných stáží na soukromých klinikách po celé České republice. V podobě širokého spektra školení a přednášek pokračuje jeho sebevzdělávání i nadále. Na stomatologické klinice Čechyňka se specializuje na záchovnou mikroskopickou stomatologii.

MDDr. Tom Schneeweis

Vnímá zubní zdraví jako součást celkového zdraví a považuje vzdělávání klientů za důležitou součást své praxe.

MDDr. Tom Schneeweis

Zubní lékař, absolvent Masarykovy univerzity. Průběžně rozvíjí své dovednosti a znalosti na odborných kurzech a školeních. Věnuje se záchovné stomatologii, endodoncii a protetice. Od konce roku 2023 se stal členem týmu Čechyňka.

MDDr. Dáša Vilášková

Je v současné době na rodičovské dovolené.

MDDr. Dáša Vilášková

V roce 2017 promovala na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně v oboru Zubní lékařství, kde následně absolvovala tříletou předatestační přípravu a v roce 2021 získala specializaci v oboru Ortodoncie. Během předatestační přípravy absolvovala stáž v privátní ordinaci u dr. Uwe Engelse v Německu. Po atestaci pracovala v ordinaci u MUDr. Daši Hegerové v Žamberku a v Brně u MUDr. Aleny Bryšové, v GALA ORTODONCIE a ve SmartOrtho. Pravidelně se účastní vzdělávacích akcí vedených českými i zahraničními specialisty.

Co o nás říkáte Vy, naši klienti?

NK2 5839

DARUJTE ZDRAVÍ

Objednávejte Dárkové poukazy
Prvotřídní dentální hygiena v Brně a komplexní péče zubních lékařů
Nabízíme ke koupi poukazy v hodnotě 1500, 2000, 3000