Časté dotazy

Přijímá aktuálně Čechyňka nové pacienty?

Ano. Každý pacient, který potřebuje kvalitní a profesionální řešení zubních problémů nebo jen preventivní prohlídku je u nás vítaný.

Jak si můžu rezervovat termín v Čechyňce?

Pro každou návštěvu na naší klinice je potřeba rezervace termínu. Rezervaci můžete provést telefonicky na čísle +420775413000 nebo přes kontaktní formulář.

Kdy se mám dostavit na plánovaný termín?

Pacienty žádáme, aby se na svůj termín dostavili vždy 10 minut před dohodnutým termínem. Budeme tak mít čas obstarat všechny administrativní úkony včas a maximalizujeme tak Váš čas strávený u zubního lékaře a minimalizujeme čekání.

Co potřebuji s sebou při První návštěvě?

V průběhu první návštěvy Vám lékař zhotoví kompletní rentgenovou dokumentaci. Pokud Vám byl dělán OPG snímek (velký rentgen) před méně než 6 měsíci, vezměte ho prosím s sebou.

Zdravotní dokumentaci od předchozího lékaře nepotřebujeme. Naši lékaři zhodnotí stav zubů a vytvoří léčebný plán dle svého komplexního vyšetření.

Jsou preventivní prohlídky v Čechyňce placené?

Preventivní prohlídky vč. RTG snímků jsou hrazené ze zdravotního pojištění. Hradí je pouze cizinci bez platného zdravotního pojištění.

Jaké jsou možnosti platby v Čechyňce?

V naší klinice můžete platit za ošetření hotovostí, kreditní nebo debetní kartou.

Jaké jsou možnosti parkování?

V areálu budovy je venkovní parkovací stání s 200 místy. Parkování pro pacienty je zajištěno a parkovací lístek si nezapomeňte nechat potvrdit na recepci.

Co o nás říkáte Vy, naši klienti?

NK2 5839

DARUJTE ZDRAVÍ

Objednávejte Dárkové poukazy
Prvotřídní dentální hygiena v Brně a komplexní péče zubních lékařů
Nabízíme ke koupi poukazy v hodnotě 1500, 2000, 3000