O nás

Naš začátek

Naš začátek

MDDr Jiří a Eva Otrusinovi a MDDr. Adam Vilášek se poprvé potkali před lety na stomatologickém kongresu, a od té doby se potkávali na řadě odborných školení. Jejich společná vášeň je kitesurfing, a právě když se náhodou setkali v Řecku na kitesurfingové dovolené, zrodil se nápad otevřít spolu novou kliniku.

Společným hnacím motorem byla touha dělat věci po svém a nabídnout zákazníkům precizní ošetření bez kompromisů. Každý z doktorů se věnuje jinému oboru stomatologie a společně dokážou pacientům poskytnout komplexní péči včetně specializovaných výkonů.

Naš cíl

Vše pro Váš zdravý úsměv
Objednáme vás co nejdřív
Návštěva u našich zubařů nebolí

Naš cíl

Naším cílem je spokojený zákazník, který se o své zuby umí starat a rád se vrací na preventivní prohlídky a návštěvy dentální hygieny. Nechceme naše klienty věčně léčit, ale dokončit ošetření se stabilním dlouhotrvajícím výsledkem.

Přijďte se k nám do Čechyňky přesvědčit, že i návštěva zubního lékaře se může stát příjemným zážitkem.

Naš tým

Vždy s úsměvem. To je naše moto.
MDDr. Jiří a Eva Otrusinovi, MDDr. Adam a Dáša Viláškovi tvoří profesionální mladý tým našeho stomatologického centra. Každý z doktorů se věnuje jinému oboru stomatologie a společně dokážou pacientům poskytnout komplexní péči včetně specializovaných výkonů.

Co o nás říkáte Vy, naši klienti?

NK2 5839

DARUJTE ZDRAVÍ

Objednávejte Dárkové poukazy
Prvotřídní dentální hygiena v Brně a komplexní péče zubních lékařů
Nabízíme ke koupi poukazy v hodnotě 1500, 2000, 3000